+90 322 457 00 27

-

0532 395 16 97

-

0532 052 27 30

-

0532 113 73 93

Yılbaşı Floransa Roma Turu

ılgaz
Tur Programı
1.GÜN
İSTANBUL –BOLOGNA – FLORANSA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 09:00’da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerini takiben  saat 11:45’de Pegasus Havayolları PC423 Seferi ile Bologna'ya hareket. Varışımızın ardından Floransa’ya transfer. Floransa’ya varışı takiben yapılacak şehir turunda;   Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa’da Duomo Kilisesi (Santa Maria Della Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria, Michelangelo Tepesi görülecektir. Geceleme Montecatini’deki otelimizde. 

2.GÜN
FLORANSA - ROMA ( SIENA )

Sabah kahvaltsının ardından özel otobüsümüzle Roma’ya transfer. Yol üzerinde grubun tamamının katılımıyla gerçekleşecek olan ekstra Siena turu. Roma’ya varışın ardından  yapacağımız panoramik şehir turunda; Colosseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emanuele Anıtı, Roma Forum, Imperial Forum, Via Del Corso, Vatikan Cumhuriyeti'nin kült merkezi St.Pietro Katedrali görülecek yerler arasındadır.Tur sonunda otelimize yerleşme.  Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Roma Gece turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

3.GÜN
ROMA ( NAPOLI & POMPEI )

Sabah kahvaltı sonrası serbest gün. Arzu edenler ile tam gün ekstra tipik İtalyan Şehri olan Napoli ve Vezüv Yanardağı'nın püskürmesiyle kül bulutu altında kalan ve taşlaşmış bedenlerin görüldüğü antik şehir Pompei turu. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde

4.GÜN
ROMA -ISTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Rehberinizin belirleyeceği saatte Roma Havalimanı’na transfer Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından saat 14:10’da Pegasus Hy PC536 Seferi ile İstanbul’a hareket ve turumuzun sonu.

Uçuş Detayları
29.12.2015
PC 423
İstanbul – Bologna
11:45
13:55
01.01.2016
PC 536
Bologna – İstanbul
14:10
16:15
Uçuş bilgileri “Yerel Saatler” kullanılarak Verilmiştir.
+1 ertesi gün varış anlamına gelir
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi ile İstanbul {Sabiha Gökçen Havalimanı} – Bologna – Roma – İstanbul {Sabiha Gökçen Havalimanı}  dış hatlar, gidiş/dönüş uçak bileti
 • Havalimanı vergileri ve yer hizmetleri
 • Havaalanı – Otel  - Havaalanı gidiş/dönüş transferi
 • Belirtilen kategori otellerde Roma’da 2 , Montecatini’de 1 geceoda/ continental  kahvaltı konaklama
 • Roma ve Floransa Panoramik şehir turları ve şehirlerarası transferleri
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • K.D.V.
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Vize ücreti ve Hizmet Bedeli
 • İtalya’da otele ödenen şehirde konaklama vergileri
 • Kişisel Harcamalar
 • Yurtdışı çıkış konut fonu bedeli
 • Ekstra turlar
 • Seyahat sigortası {zorunludur}
 • Öğle ve akşam yemekleri ile içecekler
 • Tüm Müze ve Örenyeri girişleri
 • Seyahat Güvence Paketi : Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
Önemli

Anıtur, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREKturu satın almıştır.

BU TUR İÇİN YOLCULARIMIZIN SCHENGEN VİZESİ ALMALARI GEREKMEKTEDİR. VİZE BAŞVURUSU İÇİN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT İLE ACENTAMIZDAN TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ, VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR LİSTESİNDE BELİRTİLEN BELGELER GEREKMEKTEDİR. YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ İÇİN VİZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT TAŞIMALARI YETERLİDİR. VİZELER SEYAHAT BAŞLANGICINDAN ÖNCE TÜRKİYE’DEKİ İLGİLİ KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GİRİŞ YAPILAN ÜLKENİN SINIR KAPILARINDA VİZE ALINAMAZ. VİZE ALINMIŞ OLMASI O ÜLKEYE GİRİŞ YAPILABİLECEĞİ ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLİSİ SİZİ ÜLKEYE SOKMAMA YETKİSİNE SAHİPTİR. BÖYLE BİR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AİTTİR.

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Sigorta Bilgilendirme

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

DİĞER

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.Vizenin acenta tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.

Vize departmanı iletişim adresi:  Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6  Şişli / Harbiye

 

Vize Departmanı: info@tanvize.com

Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
Facebookta Paylaş