+90 322 457 00 27

-

0532 395 16 97

-

0532 052 27 30

-

0532 113 73 93

Paris & Disneyland

ılgaz

Paket Fiyata Dahil Hizmetler :

 • Air France Tarifeli seferi ile Istanbul - Paris  gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileriParis'te  4*  otelde  2 gece konaklama
 • Disneyland'ta 4* otelde 2 gece konaklama
 • Sabah Kahvaltıları,
 • Havalimanı - Otel - Havalimanı arası transferler,
 • Panoramik Paris şehir turu,
 • Paris - Disneyland transferi
 • Disneyland'ta 1 günlük 1 park giriş bileti
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti 

 

 Paket Fiyata Dahil olmayan Hizmetler :

 • Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL ) 
 • Vize Ücreti (130 Euro)
 • Ekstra turlar,
 • Seyahat Sigortası 
 • Kişisel harcamalar,
 • Öğle ve akşam yemekleri, içecekler.

 

1.Gün : İstanbul - Paris // 2 Şubat 2016 Salı

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla saat 03:25'te buluşma ve bagaj - check-in işlemlerinin ardından Air France'in AF 1391 sayılı seferi ile 06:25'te Paris'e hareket. Yaklaşık 3,5 saatlik bir yolculuğun ardından yerel saatle 09:05'te Paris'e varış ve karşılanmanın ardından havalimanında bizi bekleyen özel aracımızla panoramik Paris şehir turu için hareket ediyoruz. Bu turumuzda görülecek yerler arasında Opera Meydanı, Chaillot Meydanı, Madeleine Meydanı, Vendome Meydanı, Champs Elysees Caddesi, Etoile Meydanı, Zafer Takı, Concorde Meydanı, Eiffel Kulesi, Trocadero Meydanı vs. bulunmaktadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve odalara yerleşmenin ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için yılbaşı gala yemeğine katılma imkanı. Hoş geldin 2015, Tüm misafirlerimizin yeni yılını en içten dileklerimizle kutlarız. Geceleme Paris'teki otelimizde.

 

2.Gün :  Paris // 3 Şubat 2016 Çarşamba

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı.Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Eiffel Tepesi&Seine Nehri&Ressamlar Tepesi Turuna katılma imkanı. Bu turumuzda Paris'in sembolü haline gelmiş olan Eiffel Kulesi'ne çıkıp Paris'i çıplak gözle veya  teleskopla  bir başka açıdan izleyebilme, Paris'e hayat veren Seine Nehri üzerinde çıkacağımız yaklaşık 1 saatlik tekne turunda bölgenin en güzel yapılarını fotoğraflama ve günümüzde bohem yaşamın, sanatın kalbinin attığı dünyaca ünlü ressamlar tepesinde Paris'in bir başka yüzünü görme imkanımız olacak. Paris'in en önemli ve simgesel özelliklerini yakından tanımaya imkan veren bu turumuzdan sonra otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği dünyaca ünlü Lido Kabare Show turuna (120€) katılma imkanı.  Geceleme otelimizde.  

Eiffel Kulesi & Seine Nehri & Ressamlar Tepesi Turu : 115 € (Kişi Başı)Lido Kabare Show : 135 € (Kişi Başı)

 


3.Gün :  Paris - Disneyland  // 4 Şubat 2016 Perşembe

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Disneyland transferimiz gerçekleşiyor. Varışın ardından rehberimizin dağıtacağı tam gün 1 park giriş biletlerini aldıktan sonra Disney parklarda eğlenceli bir gün bizi bekliyor olacak. Çocukları olduğu kadar yetişkinleri de büyüleyen Disneyland'da; Karayip Korsanları'ndan uzay gemilerine, Amerikan kasabalarından maden ocaklarına kadar hayal gücünün erişebileceği her türlü macerayı oyun şeklinde deneyimleme imkanımız olacak. Geceleme otelimizde.

 

4.Gün :  Disneyland  // 5 Şubat 2016 Cuma

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Disneyland parka gidip eğlenceli bir gün geçirebilirler. Disneyland'da; Karayip Korsanları'ndan uzay gemilerine, Amerikan kasabalarından maden ocaklarına kadar hayal gücünün erişebileceği her türlü macerayı oyun şeklinde deneyimleme imkanımız olacak. Geceleme otelimizde.

 

5.Gün :  Paris - İstanbul //  6 Şubat 2016 Cumartesi

Otelde alacağımız kahvaltının ardından  serbest zaman.  Rehberimizin havalimanı transferi için belirleyeceği buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde özel aracımızla Paris Havalimanı'na transfer ve  Air France'ın AF1390 sefer nolu 19:10'da kalkışlı uçağıyla İstanbul'a hareket. Yaklaşık 3,5 saat sürecek bir yolculuğun sonunda saat 23:30'da İstanbul Atatürk Havalimanı'na varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda buluşmak dileğiyle. 
Facebookta Paylaş